Oddílový adresář

Adresy organizačních pracovníků oddílů:

M-Club Včelná               

Schachingerová  Michaela, 373 82 Boršov nad Vltavou, Na Vyhlídce 180     387 250747, 606 300269

MichaelaMelusova@seznam.cz, csm1@metana.cz

SK Včelná                       

Jarolím Zdeněk, 373 71 Rudolfov, Jivno 95                                                                   602 409321

jivno.z.jarolim@seznam.cz

M-Klub Dolní Dvořiště  

Brož Zdeněk, 382 72 Dolní Dvořiště 178                                                                       737 488380, 721 417 968

brozzdenekst@seznam.cz

OM Dolní Dvořiště         

Baxa Jaroslav, 382 72 Dolní Dvořiště 147                                                                    380 324 325, 721 773901

baxa.jaroslav@seznam.cz

TJ Přední Výtoň             

Šumbera Petr, 382 79 Frymburk, Přední Výtoň 37                                                   380 735092, 724 819339

sumbikova@seznam.cz

CM Křišťál Lenora        

Šiteri Petr, 384 42 Lenora, Lenora 16                                                                           607 220 766

petr.siteri@seznam.cz

Šumavan Vimperk         

Linhart Václav, 385 01 Vimperk, Mírová 426                                                            388 415895, 732 249677

Sokol Pražák                   

Petrášek Jindřich, 389 01 Vodňany, Pražák 53                                                         383 382320, 606 731551

jpetrasek88@volny.cz

Slavoj Stožice                  

Mráz Tomáš, 389 01 Vodňany, Stožice 1                                                          606 085 759

amtomas@seznam.cz

Sokol Vodňany                

Brož Miloš, 389 01 Vodňany, Jiráskova 205                                                              383 382634

rbpohoda@seznam.cz

ZKM Vodňany                

Richter Jiří, 389 01 Vodňany, V Můstkách 462                                                         383 382750, 606 109059

ZKMVodnany@seznam.cz

TJ Sokol Katovice          

Staněk Josef, 387 11 Katovice, Podskalí 91                                                                 604 116 889

miroslav.hruz@seznam.cz

TM Vodňany                   

Pártlová Ivana, 389 01 Vodňany, Truskovice 29                                                       606 474 352

Partlova.I@seznam.cz

TJ Božetice                      

Říha Vladimír, 399 01 Milevsko, Komenského 978                                                 382 521695

TJ Heřmanova Huť       

Šefl Kamil, 330 24 Heřmanova Huť, Revoluční 252                                               606 604435

metanahh@seznam.cz    

SKM Strojař Přerov      

Doupal Jiří, 751 24 Přerov, Pod Skalkou 10                                                               604 528461

pavel.cepica@centrum.cz, jirka.metana@seznam.cz

SKM Precheza Přerov   

Raška Stanislav, 750 00 Přerov, Tománkova 1                                                        581 203467

kolpa@volny.cz

Sokol Štramberk            

Beneš Pavel, 742 66 Štramberk, Vrchní Cesta 133,                                                606 614783

pabe@email.cz

 

Oddíly metané:

petr.siteri@seznam.cz, ZKMVodnany@seznam.cz, partl.v@seznam.cz, baxa.jaroslav@seznam.cz, jpetrasek88@volny.cz, metanahh@seznam.cz, pavel.cepica@centrum.cz, kolpa@volny.cz, Partlova.I@seznam.cz, miroslav.hruz@seznam.cz, pabe@email.cz, jivno.z.jarolim@seznam.cz, jirka.metana@seznam.cz, madarm@seznam.cz, rbpohoda@seznam.cz, sumbikova@seznam.cz, brozzdenekst@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *