Turnaj v Dolním Dvořišti
V sobotu 20. června se odehrál obnovený turnaj v Dolním Dvořišti. „Nový klub“ OK Dolní Dvořiště vzniknul spojením dvou dříve založených klubů OM a MK Dolní Dvořiště a navazuje tak na dlouhou tradici existence metané v této části ČR. Po 7leté pauze se tedy opět ve Dvořišti hrálo.
Hezkou tečkou za turnajem udělalo vítězství družstva domácího oddílu. Obnova turnaje se zdařila na výbornou a nezbývá než pogratulovat.
Metané zdar.
Za ČSM předseda STK Zdeněk Meluš

Turnaj v Dolním Dvořišti Číst více »







