Turnaj v Dolním Dvořišti

V sobotu 20. června se odehrál obnovený turnaj v Dolním Dvořišti. „Nový klub“ OK Dolní Dvořiště vzniknul spojením dvou dříve založených klubů OM a MK Dolní Dvořiště a navazuje tak na dlouhou tradici existence metané v této části ČR. Po 7leté pauze se tedy opět ve Dvořišti hrálo.  

Hezkou tečkou za turnajem udělalo vítězství družstva domácího oddílu. Obnova turnaje se zdařila na výbornou a nezbývá než pogratulovat.

Metané zdar.

Za ČSM předseda STK Zdeněk Meluš

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *